Skip to content Skip to footer
Icons_all_uden lampe-2-2

SIKA DESIGN

Od 1942 roku naturalny materiał rattan stanowi fundament Sika-Design. Misja firmy to produkcja mebli z materiałów, które mają jak najmniejszy wpływ na środowisko, a które klienci mogą i chcą zachować przez wiele lat. Zrównoważony rozwój jest więc wpleciony w DNA marki, a przejście na zieloną ścieżkę stało się stałym punktem centralnym w Sika-Design.

Troska o środowisko wpływa na to, które przedmioty są wprowadzane do produkcji, wybór materiałów, sposób ich przetwarzania oraz pakowania i transportu mebli.

"Zawsze byliśmy oddani tym ideałom i systematycznie pracowaliśmy z nimi od 2013 roku. Dlatego też, razem z naszą siostrzaną firmą, byliśmy pierwszymi firmami meblowymi w Danii, które uzyskały certyfikat ISO14001."

"Naszym najwyższym priorytetem jest produkcja wysokiej jakości mebli, które mogą przetrwać przez wiele pokoleń i wyeliminować konieczność częstych wymian. Ze względu na tę filozofię, materiały, których używamy do produkcji każdego przedmiotu, muszą być trwałe i wytrzymałe.

Skupiamy się na zapewnieniu, że używane przez nas materiały są podatne na recykling, i że produkowane przez nas meble mogą być rozłożone po użyciu i podzielone na czyste materiały nadające się do recyklingu."

zobacz również

Inne marki w naszej ofercie

Dane kontaktowe

Ul. Wiertnicza 92, Warszawa

    Close