Skip to content Skip to footer
mastro raf

MASTRO RAPHAEL

Mastro Raphael to jedna z tych wyjątkowych firm, która łączy pasję, wrażliwość oraz wybitne rzemieślnicze doświadczenie z nowoczesną wiedzą technologiczną. Dziś, korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć technologii, Mastro Raphael mieszanka kolorów, kształtów i materiałów, aby ożywić wyszukany i ponadczasowy estetyzm elegancji i piękna, zawsze oryginalny. Mastro Raphael kształtuje koncepcję piękna, w której harmonia, elegancja, nowoczesność i tradycja odnajdują swoją wyjątkową wymiar i doskonałą kombinację.

Historia początków Mastro Raphael można streścić w zdaniu: "Odkryj naturę rzeczy, a dowiesz się, jak powinny być wykonane". To słowa Mario Arcangeli, założyciela firmy z siedzibą w Umbrii. Wkraczając w branżę krawiecką w młodym wieku, odkrył przyjemność nadawania kształtu pomysłom i przekładania swojej koncepcji piękna na materię. Następnie, w 1966 roku, Arcangeli otworzył małą pracownię rzemieślniczą, a rok później bottegę w Via Palazzo dei Duchi. Do dzisiaj to wciąż jest lokalizacja sklepu Mastro Raphael w Spoleto.

Nasze wartości to idee, koncepcja kultury, która inspiruje badania, artystyczną intuicję i rzemieślnicze doświadczenie. Są to idealne narzędzia do realizacji naszego powołania: poszukiwania piękna. A środki do osiągnięcia tego celu to nasza zdolność produkcyjna, nasza biegłość w technikach produkcji i doskonałe rzemiosło rozwinięte przez ponad 50 lat, w połączeniu z użyciem najnowocześniejszych technologii.

Zdolność do utrzymywania kroku z najnowszymi innowacjami, połączona z ciągłym poszukiwaniem pomysłów i dynamiczną kreatywnością, umieszcza Mastro Raphael w klasie produkcji najwyższej jakości, definiowanej przez wysmakowane kolekcje pościeli i tkanin do wystroju wnętrz.

zobacz również

Inne marki w naszej ofercie

Dane kontaktowe

Ul. Wiertnicza 92, Warszawa

    Close