Skip to content Skip to footer
domedeco-5936 v2

DOME DECO

Dome Deco oznacza życie w duchu "cosmopolitan living", inspirując osobę, która ma cały świat u swych stóp. Z tej globalnej perspektywy, poszukiwanie dodatkowej wartości jest kluczowe. Koncentrujemy się na promowaniu kultury, rzemiosła oraz zrównoważonego rozwoju. Dążenie do doskonałości oraz wyjątkowy sposób myślenia i działania są wyraźnie zauważalne.

O Dome Deco

Marka wnętrzarska Dome Deco specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrafinowanych kolekcji wnętrzarskich. Klienci to rynek kontraktowy oraz architekci wnętrz, którzy bezpośrednio pracują nad projektami hoteli, restauracji, przestrzeniami coworkingowymi oraz projektami mieszkaniowymi. Dodatkowo marka jest dystrybuowana detalicznie na całym świecie.
Przez lata nasz zespół z pasją zgłębiał wszystkie aspekty procesu produkcyjnego, od pierwszych szkiców po finalny produkt.

To doświadczenie pozwala nam dostarczyć kompletną koncepcję z silną tożsamością. W Dome Deco dążymy do inspiracji ludzi poprzez ich osobistą podróż życiową, tworząc niezapomniane doświadczenia poprzez różne koncepcje wnętrzarskie na całym świecie.

zobacz również

Inne marki w naszej ofercie

Dane kontaktowe

Ul. Wiertnicza 92, Warszawa

    Close